Gdzie mam szukać przyczyny mojego bólu podbrzusza?

Witam, od kilku tygodni boli mnie podbrzusze. Zazwyczaj jakiś czas po zjedzeniu czegoś. Dodatkowo jest mi niedobrze i mam dziwne uczucie na żołądku rano i wieczorem. Lekarz zlecił wykonanie badania krwi. I wyszło mi, że mam podwyższone EO% (10,8) , BASO%(2,0) , EO

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.