Gdzie mam szukać przyczyny mojego złego samopoczucia?

Dzień dobry, od kilki tygodni czuję się osłabiona. Od kilku dni temperatura ciała waha się między 34.2 a 35.7 stopni. Mam niskie ciśnienie, ok.100/60. Badanie krwi wykazało zawartość żelaza 69 glukozy 81 tsh do tej pory na poziomie 2 i mniej wskoczyło na 3.1 a ft4 z 17 spadło na 12.94. Odczuwam bolę głowy, mówienie dłoni i stóp, objawy RLS,

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.