Gdzie mogę zoperować zatkany otwór nosowy na nfz?

Gdzie moge zoperowac zatkany jeden otwór nosowy na NFZ. Nie stać mnie na prywatny gabinet. Na razie płynami przebijam, ale coraz trudniej. Laryngolog powiedział, ze tylko pod narkoza, a ja czytam co innego. Będe wdzięczny za podpowiedź. W grę wchodzi teren Gdańsk, Elblag, Bydgoszcz, Toruń.

Plastykę przegrody można zrobić na NFZ w każdym oddziale laryngologicznym w znieczuleniu miejscowym/ ale to nieprzyjemny zabieg/ lub w narkozie kiedy kardiolog i anestezjolog się na to zgodzą.