Gdzie mój syn może uzyskać fachową pomoc psychologa?

Witam, Mój syn ma 23lata. jak miał 12lat roztaliśmy się z mężem. Poprosił mnie niedawno o pomoc w znalezieniu psychologa bo nie radzi sobie z tym wszystkim co wydarzyło się w rodzinie i stwierdził ,że pora to zmienić. proszę o pomoc i wskazanie placówki Nfz zdrowia gdzie mógłby się udać i otrzymać fachową pomoc. Jesteś z Warszawy. pzdr A.D

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od tego, że ucieszyło mnie, że Pani Syn podjął decyzję o zmianie, zwracając się do Pani o pomoc.

Specjalistyczne wsparcie Syn może uzyskać w Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ-tu, bez skierowania - i byłaby to część zadania, która należałaby do Syna.

Z życzeniami pomyślności dla Pani i Syna,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605