Gdzie można usunąć krzywiznę nosa?

czy jest jakaś dobra klinika w której można by usunąć garba z nosa ? bardzo brzydko wygląda i nie akceptuje . po wielu latach , jednak zdecydowałam się na taki zabieg , lecz nie mogę znaleźć nic ciekawego . z góry była bym wdzięczna za pomoc .

Witam
Korekcję grzbietu nosa w zależności od rodzaju defektu mozna przeprowadzić na dwa sposoby. Chirurgicznie i niechirurgicznie. Niechirurgicznie - stosuje sie kwas hialuronowy lub wypełniacz tkankowy Radiesse do korekcji. Efekty zabiegu sa bardzo dobre, utrzymują kilka lat, mozna zabieg powtarzać. Na mojej stronie internetowej znajdują sie zdjęcia pacjentow przed i po zabiegu. Dodatkowo w klinice mam do wglądu jeszcze inne. W celu oceny i kwalifikacji, zapraszam do mojej Kliniki na konsultacje. Jeżeli problem jest bardziej złożony i konieczne bedzie leczenie chirurgiczne, polecę bardzo dobrego chirurga plastyka.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Opcją mniej inwazyjną jest korekcja kwasem hialuronowym, można oczywiście również poddać się operacji. Najlepszą dla Pani metodę można dobrać dopiero po badaniu (obejrzeniu) Pani na konsultacji.

Witam tak jest taka możliwość .Można skonsultować się u chirurga plastyka jak równiez w gabinecie medycyny estetycznej i bardzo często takei zabiegi wykonuje się za pomocą kwasu hialuronowego.