Gdzie można wykonać badania na choroby przenoszone drogą płciową?

Witam, gdzie mogę wykonać badania na wszystkie choroby przenoszone drogą płciową? Jaka jest tego procedura? Potrzebne skierowanie od itnernisty do jakiejś przychodni specjalistycznej czy wystarczy "normalne" badanie krwi w przychodni u internisty? Dziękuję za odpowiedź

WItam,

Jezeli decyduje sie Pan na wykonanie tych badan "odplatnie" nie jest potrzebne skierowanie. Proponuje oznaczyc: anty-HIV, anty-HCV, HBsAg, USR/OWA (badanie serologiczne w kierunku kily)

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga