Gdzie można wykonać badanie hormonu wzrostu?

Drodzy Państwo. Chciałbym przeprowadzić badania poziomu hormonu wzrostu. Czy moglibyście Państwo pokierować mnie w kierunki kiliniki która mogłaby takie badania przeprowadzić? Dziękuje z góry za pomoc. Pozdrawiam, Krzysztof

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem dokładnie skąd Pan/Pani pochodzi a to utrudnia sprawę. Proponuje skorzystać z porady w najbliższym ośrodku zdrowia.