Gdzie można wykonać laserową korekcję wzroku?

4 lata temu chciałem wykonać laserową korekcję wzroku, po badaniach wstępnych okazało się, iż moja wada jest zbyt duża, wynosiła +5,5 i +6. Czy w dalszym ciągu nie wykonuje się operacji przy tak dużej wadzie wzroku, a jeśli tak, to gdzie można ją wykonać?
ponad rok temu

Witam!
Z nadwzrocznością i jej laserową korekcją jest niestety duży problem. Zabiegi te nawet przy małych wadach nie dają tak dobrych wyników jak przy dużo większego stopnia krótkowzroczności.
Standardowo koryguje się wadę do +4,0 dsph, ale zakwalifikowanie pacjenta do zabiegu jest zawsze bardzo indywidualną procedurą. Dlatego warto udać się do ośrodka, który wykonuje takie zabiegi na ponowną konsultację (z przyczyn oczywistych nie mogę reklamować żadnego z nich), ale proponuję szukać w dużych miastach, tam, gdzie takich zabiegów wykonuje się dużo.
Pozdrawiam