Gdzie można wykonać test krwi określający płeć dziecka?

witam, bardzo interesuje mnie test krwi określający płeć dziecka - czy mogę się dowiedzieć, gdzie konkretnie mogę przeprowadzić taki test ? Pozdrawiam, jolanta s.

Witam! Obecnie nie istnieją żadne testy pozwalające na określenie płci dziecka na podstawie badania krwi matki. Pobranie komórek dziecka jest natomiast badaniem inwazyjnym i obarczone jest ryzykiem bardzo wielu powikłań.