Gdzie można wykonać zabieg dermabrazji laserowej?

Witam, w celu poprawienia kondycji mojej skory, chcialaym poddac sie zabiegowi klasycznej dermabrazji laserowej. Czy ktos moglby polecic mi odpowiedniego lekarza lub nazwe kliniki, w ktorej taki zabieg mozna wykonac. Mieszkam za granica a w internecie brak konkretnych informacji na ten temat. Dziekuje.

Witam pania serdecznie,

czy z pełnym przekonaniem chce pani wybrać resurfacing laserowy?

Gdyby była Pani uprzejma przesłać mi swoje zdjęcie i zakres korekty, tego co Pani najbardziej przeszkadza...mogłabym doradzić.
instytut@medyczne-fbi.pl

Z ciepłymi pozdrowieniami

P.S. Zdecydowanie lepsze rezultay w rewitalizacji skóry przynosi połączenie zabiegu Regeneris z jednoczesnym podaniem kwasu hialuronowego - ale o tym bezpośrednio

Witam serdecznie. Najlepiej rozpocząć wizytę od konsultacji lekarskiej podczas, której lekarz obejrzy stan skóry i oceni czy jest potrzeba wykonania dermabrazji, czy nie ma do niej przeciwwskazań. Serdecznie zapraszam na konsultację, jest wiele innych zabiegów mniej inwazyjnych, którymi uzyska się dane efekty .