Gdzie można zabrać dziewczynę na randkę?

Poznałem np.dziewczyne na portalu randkowym czy to sympatia czy przeznaczceni czy inny portal randkowy, to tylko pytanie bo naprawdę szukam dziewczyny, jak już poznam to gdzie na randkę?jestem na rencie mam zasiłek i to 800 zł razem jako osoba niepelnosprawna stopniu średnim czy kino,czy park jakiś czy u niej albo u mnie randka czy pub?

Szanowny Panie, jak Pan już pozna dziewczynę, to i miejsce się znajdzie. W Lublinie działa Biuro Doradztwa i Kariery dla osób z niepełnosprawnościami, ul. Krakowskie Przedmieście 53. Tel: 81 534 70 04, 881 585 250. Mógłby Pan poszukać tam pracy jakby co.

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski

Warto zaprosić ją w miejsce, gdzie Pan czuje się swobodnie i lubi przebywać. Bycie sobą i bycie autentycznym jest podstawa dobrego samopoczucia podczas spotkań towarzyskich. Stres i napięcie, nieswoja atmosfera może tylko pogorszyć zarówno satysfakcje jak i wrażenia z randki.

Proponuję takie miejsce, w którym czuje się Pan dobrze, ale które z drugiej strony nie będzie zbyt 'opresyjne' dla potencjalnej partnerki - odradzam zatem na pierwszą randkę umawiać się z potencjalną partnerką np. u siebie w domu.