Gdzie na Śląsku można wykonać badanie wzrokowych potencjałów wywołanych?

Witam Moja mama musi zrobić badanie wzrokowych potencjałów wywołanych. Dzwoniłyśmy już do Centrum Okulistyki i Onkologii ŚUM-u w Katowicach, ale tam wykonują to badanie jedynie na skierowanie ich lekarza. Stąd moje pytanie- gdzie można wykonać takie badanie na śląsku, jak najbliżej Bytomia i w miarę tanio? W jednym prywatnym gabinecie, który udało mi się znaleźć w internecie krzyknęli 300 zł (czytałam o innych gabinetach w Polsce-cena wynosi około 100zł). Dziękuję za pomoc i pozdrawiam Ania K.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Informacji na temat placówek wykonujących badanie tego typu w Pani okolicy proszę zasięgnąć u lekarza rodzinnego.