Gdzie ona chce, abym ją pieścił?

Moja sympatia w rozmowie powiedziała, że lubi pieszczenie w: macicy, pochwie, wargach sromowych, łechtaczcze. Czy może mi ktoś powiedzieć, gdzie to wszystko jest u kobiety, ponieważ nie wiem, ale nie chciałbym zawieść swojej sympatii...?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Macica to narząd żeńskiego układu rozrodczego, składa się z trzech części, są to: trzon macicy, cieśń macicy, szyjka macicy. Jest to wewnętrzny narząd płciowy, podobnie jak jajniki i jajowody.

Pochwa to kanał mięśniowy stanowiący połączenie między przedsionkiem pochwy a macicą. To pochwa obejmuje prącie w trakcie stosunku. Jest narządem bardzo rozciągliwym.

Wejście do pochwy przesłaniają wargi sromowe. Wargi sromowe zewnętrzne pokryte są włosami, są mniej wrażliwe na dotyk niż wewnętrzne.

Łechtaczka znajduje się w górnym biegunie sromu. Łechtaczka w rzeczywistości jest też o wiele większa niż nam się wydaje. To, co widzimy, to żołądź z napletkiem łechtaczki i dwoma ciałami jamistymi. Niewidoczny jest natomiast trzon łechtaczki otaczający z dwóch stron wejście do pochwy. W momencie podniecenia trzon łechtaczki nabrzmiewa i staje się bardzo czuły.

Powodzenia