Gdzie są stosowane elektrowstrząsy w leczeniu nerwicy?

Witam! Moja siostra od 7 lat leczy sie na nerwice natrectw. Chodzi do psychiatry, zazywa leki, ale niestety jej stan psychiczny jest coraz gorszy. Lekarz przepisuje jej ciagle nowe leki, poniewaz zadne na nia nie dzialaja. Siostra kilka razy przechodzila rowniez psychoterapie. Ostatnio slyszalysmy o elektrowstrzasach lecz nie do konca wiemy czy metoda ta moze byc przeznaczona na jej chorobe, czy jest bezpieczna, a przede wszystkim gdzie jest wykonywana. Prosze o rade. Pozdrawiam

Dzień dobry, na temat leczenia metodą opartą na elektrowstrząsach należy rozmawiać wyłącznie z lekarzem psychiatrą. Pozdrawiam