Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 7 1 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Gdzie się udać przy problemach z orgazmem?

Witam mam 50 lat. Jakoś ok 7 lat temu zacząłem odczuwać słabo wytryski, orgazm. Z czasem wytrysk i odczucia z tym związane są coraz słabsze. Sperma przezroczysta wytrysk bardzo słaby. Od 2 miesięcy biorę biosteron 40mg. Co mogę zrobić, do którego lekarza się umówić. Proszę o informację.
MĘŻCZYZNA, 51 LAT około miesiąca temu

Orgazm łechtaczkowy

Dzień dobry,

Na podstawie opisu można wnioskować, że Pański problem może być bezpośrednio związany z wiekiem, a właściwie z wynikającym z wieku stanu zdrowia.

Z powyższego powodu sugerowałbym przeprowadzenie badań lekarskich dotyczących Pana stanu zdrowotnego - wystarczy skorzystać z konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu. W przypadku stwierdzenia niewłaściwych wyników (związanych np. z cukrzycą, niedomaganiem układu krwionośnego, paleniem papierosów, używaniem alkoholu, "siedzącym" trybem życia i pracy), należałoby podjąć działania mające poprawić Pański stan zdrowia (podpowiedzi udzieli Panu na pewno lekarz pierwszego kontaktu).

Niezależnie od powyższego, warto również skorzystać z konsultacji urologicznej oraz przeprowadzić badania dotyczące poziomu testosteronu.

Z "domowych" metod poprawienia jakości erekcji, wytrysku i orgazmu można zacząć ćwiczyć mięśnie Kegla, które najłatwiej zlokalizować podczas oddawania moczu - wstrzymanie strumienia moczu wywołane jest właśnie przez napięcie ww. mięśni.

Pozdrawiam Maciej Rutkowski

https://abovo.bialystok.pl/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy