Gdzie się udać z ginekomastią?

Witam Serdecznie!!! Gdzie mam się udac z ginekomastią, do jakiego lekarza? Mam powiększone pierś od 16 roku życia, w okresie dojżewania bolały mnie sudki, póżniej ból ustąpił a piersi powiększone zostały do dzisiaj. Mam 39 lat i zastanawiam się nad usunięciem problemu. Proszę powiedzieć mi gdzie mam udac się z tym problemem?

Witam , jeśli nie przeszedł Pan dotychczas żadnej diagnostyki , to proponuję zacząć od lekarza rodzinnego , endokrynologa , urologa i ew. ginekologa. Leczeniem operacyjnym zajmują się zaś chirurdzy ogólni i plastyczni , których sporo ogłasza się w internecie! z.żurawski