Gdzie skonsultować tłuszczaka na brzuchu?

Witam. Mam na brzuchu, trochę po prawej stronie, sporego guzka (tłuszczaka lub jego jakiś rodzaj). Ten akurat trochę boli gdy się go naciska. Chciałbym wiedzieć gdzie konsultować co z nim robić? Czy u dermatologa, chirurga, neurologa ? Zaznaczam, że nie jest to jedyny guzek na moim ciele, mam tych zmian wiele gdyż choruję m.in. na Nerwiakowłókniakowatość Nr 1 (chorobę Recklinghausena). Ogólnie zmian estetycznych mam sporo, zwłaszcza na kl. piersiowej, ale są to głównie jakieś kurzajki czy takie bąbelki charakterystyczne ponoć dla tego schorzenia. Największy, trochę boli gdy się go naciska, tak jakby wewnątrz tej tkanki, był jeszcze jeden guzek, trochę twardszy, wrażliwy na nacisk (ścisk). Czy ktoś może mi udzielić pomocnej odp. gdzie szukać pomocy, konsultacji? Ewentualnie jakie kliniki (przychodnie) znają się na tych schorzeniach (Nerwiakowłókniakowatość). Pozdrawiam.

Witam, z tłuszczakiem proszę się zgłosić do chirurga. Co do NF1 to proponuję wizytę u neurologa, który z kolei może zalecić konsultację dermatologiczną.