Gdzie skutecznie można leczyć chłoniaka?

Dzień dobry! Przyjaciel od lutego leży w centrum onkologii (rozpoznanie: chłoniak Burkitta, guz wielkości 15x15cm), chemioterapia GMALL nie zadziałała, kolejna chemioterapia CODOX-M też nie do końca (pojawiły się nowe guzy w jamie brzusznej). Obecnie otrzymał lek Imbruvica, niestety nie refundowany na tę chorobę. Badania genetyczne wykazały mutację genów i lekarze wskazują, że to coś podobnego do chłoniaka Burkitta. Gdzie można jeszcze szukać pomocy w takiej sytuacji? Za granicą? Proszę o jakieś wskazówki.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest konsultacja lekarza hematologa z instytutu hematologiii