Kobieta , 32 lata Witam!Chce opisac moje dolegliwości i uzyskać porady jakie badania powinnam, wykonać.Od okolorazu 3 lat mami duszności,wszystko jest zrzucane na przepukline rozworu przelykowego i refluks,pierwsze problemy z zoladkiem mialam 9lat temu.Boli mnie w dolku przepukliny i zawsze poniżej jak zebra,bol promoeniuje niżej..kaszel meczacy do zawsze,od 2miesiecy jest gorzej,doszły biegunki,zawroty głowy,przy wstawaniu czarno przed oczami,zespół niespokojnych nóg,zmęczenie,osłabienie.gdzie szukac przyczyny?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.
  • Kaszel – Kaszel jest odruchem obronnym wywołanym przez podrażnienie błony śluzowej. Jest najczęściej spotykanym objawem chorób układu oddechowego. Odruch kaszlowy może być wywołany przez dostanie się do dróg oddechowych ciała obcego, zwiększonej zawartości gazów drażniących we wdychanym powietrzu, pyłów, nadprodukcji wydzieliny w drogach oddechowych, a także przez działanie czynników chorobotwórczych (bakterie, wirusy, grzyby).