Gdzie szukać pomocy przy wypadających włosach?

Proszę o poradę od trzech lat wypadają mi włosy żaden lekarz nie zna przyczyny ale dego problemu nie mam tylko na głowie w miejscu intymnym też mi się przezadzily i na nogach gdzie szukać pomocy

Dzień dobry. Do osłabienia włosów i w konsekwencji do ich wypadania może prowadzić wiele czynników, m.in. stres, zaburzenia gospdarki hormonalnej, gospodarki żelaza, itd. Celem diagnostyki wypadających włosów/łysienia zaleca się wykonanie szczegółowych badań labolatoryjnych, badania skóry głowy i włosów. Mając powyższe wyniki badań oraz wywiad medyczny od pacjenta lekarz decyduje o leczeniu: farmakologicznym, wspomagającym (osocze bogatopłytkowe, terapia polipeptydowa) lub zabiegach łączonych. Więcej informacji dotyczących badań laboratoryjnych moze Pani znaleźć w jednej z moich wcześniejszych opdpwiedzi na pytanie pacjenta. W razie dalszych pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.