Gdzie szukać pomocy w moim stanie psychicznym?

Witam. Mam problem lecze się 3 lata psychiatrycznie mam obsesję na zakupy poped w góre pobudzenie nie idzie mi uwagi zwrócić czuje się jakbym była kimś obniżony nastrój myśli samobójcze wpadam pod auta biegam 5 razy dziennie biorę kwetiapine 800 i neurotop 800 i nic po 400 kwetiapine nie mogłam spać i mam jeszcze 2 dni takie że czuję się lepiej ze czuje się pobudzona ale jest przyjemne uczucie świetnie się czuję i są takie dni gdzie objawy minęły. Byłam 6 razy w psychiatryku nigdzie mi nie pomogli na dodatek karetka mnie zgarnela silny lek dostałam duszności drżenie rąk nog dretwienie zaczęłam się przewracac o auta i rzucac się po ziemi jestem w Klinice w Poznaniu ale i tak nie jest dobrze jestem pobudzona myśli i tak dalej a w poniedziałek wychodzę do domu nie wiem co robić. Niby to nie dwubiegunówka a jadam nocami silne rozdrażnienie mam. Mój psychiatra stwierdził dwubiegunowa leki pomagają ale na przymus chodzenia i na pobudzenie które po jakimś czasie i tak robi się silniejsze i jestem nerwowa bardzo proszę o i pojawia się przymus. Nie wiem gdzie pomocy szukac czuje nienawiść bez powodu uczucie obserwowania widzę nie raz dziwne rzeczy

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt i za zaufanie :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy postrzegam jako wielowątkowe.
Zachęcałabym Panią, do rozważenia (po hospitalizacji) do podjęcia psychoterapii
(równolegle z zaordynowaną farmakoterapią) najlepiej w paradygmacie poznawczo-behawioralnym, co byłoby dla Pani optymalną formą terapii.

Inspirowałabym Panią do nabycia umiejętności praktykowania treningu autogennego Schultza,
technik medytacyjnych, tai chi - (małymi krokami).

Jak jest u Pani z suplementacją?
Mam na uwadze witaminy, z grupy B (B1, B2, B6, B12) magnez (jak najwięcej "magnezu w mag