Gdzie szukać pomocy w przypadku pokrzywki?

Witam Państwa. Do lutego borykam sie z pokrzywka cholgeniczna bylem juz dwa razy u Pani doktor dermatolog ale ona twierdzi ze to jest bardzo trudna choroba I rozklada ręce w tej chwili z rana biore Rupafin a wieczorem Peritol no I nie widac poprawy a moim zdaniem pogorszenie mam bardziej obfite wysypy. Prosze o pomoc jakies wskazowki segestie co mam robic. Bo w tej chwili przy takiej 32 stopniowej temperaturze nie trzeba nic robic zeby sie spocic I miec wysyp najgorsze rece I szyja tors da sie ukryc pod koszulka. Bardzo prosze o pomoc. Dziekuje.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.