Gdzie szukać pomocy w przypadku problemów z emocjami u dzieci?

Czuje ze rozsypyje sie moj związek a za czym idzie rodzina. Jestem z partnerem 14 lat mamy 7 i 4 letnich synów. Najstarszy widac ze nie rafzi sobie z emocjamii . Jest agresywny momentami, slownie potrafi mnie zamęczyć. Staram sie byc łagodna i tlumacZyc mu jego zle zachowanie ale to nie trwa miesiąc a wręcz rok. Młodszy jest lagodniejszy ale miewa ataki złości do takiego stopnia ze robi to co uważa , krzyczy placze a nawet siw zsika . Partner jest despota. Gdzie szukac pomocy?

Witam
Napisała Pani : „partner jest despota”
To co dzieje się z dziećmi , ich stan emocjonalny
agresja, złość, płacz, moczenie się…
to nie objawy grypy czy wirusa, które można wyleczyć
kilkoma tabletkami, lecz długotrwałej
przemocy… Dzieci są zupełnie bezradne wobec
krzywd, których doświadczają ze strony dorosłych.
Krzywdzenie dziecka odciska piętno na wszystkich
jego sferach rozwojowych.
Ma konsekwencje dla zdrowia fizycznego,
rozwoju umysłowego, stanu psychicznego
oraz umiejętności współżycia z innymi ludźmi.
Zaburzenia i zakłócenia w zdrowiu i rozwoju fizycznym
oraz psychicznym mogą być nieodwracalne.
Skutki przemocy odczuwane są przez wiele pokoleń.
Pisze Pani, że dzieci nie radzą sobie z emocjami.
Gdzie, kiedy i od kogo mają tego się nauczyć?
Od taty, na którym się wzorują?
Czy Pani radzi sobie ze swoimi emocjami, czy tylko je Pani
tłumi w strachu przed partnerem?
Poniżej zamieszczam link do 2 artykułów
na temat skutków przemocy w rodzinie.
W Internecie znajdzie ich Pani znacznie więcej.
Proszę przeczytać uważnie.

Jeżeli faktycznie szuka Pani pomocy dla swoich
dzieci, to proszę zadzwonić
na "Niebieską Linię" nr tel. 801 120 002
lub zgłosić się pod jeden z podanych
w linku poniżej adresów.
Dzieci zaś wymagają długiej terapii psychologicznej
oraz spokoju i poczucia bezpieczeństwa.
Życzę powodzenia i umiejętności
radzenia sobie z emocjami.
Pozdrawiam serdecznie

http://www.wiecjestem.us.edu.pl/wplyw-przemocy-w-rodzinie-na-rozwoj-zaburzen-psychicznych

https://portal.abczdrowie.pl/syndrom-maltretowanego-dziecka

http://mopr.poznan.pl/przemoc-w-rodzinie/doswiadczasz-przemocy/

Partner despota działa nie tylko na Panią, ale i na dzieci. Stąd ich problemy emocjonalne.. Taki długotrwały stan rzeczy, gdy jest się poddanym działaniu agresji, przemocy wpływa na psychikę, na to w jaki sposób odbiera się świat i jak sobie z nim poradzić. Dzieci doszły do momentu, kiedy sobie nie radzą... Myślę, że bez podjęcia współpracy z psychologiem dziecięcym się nie obejdzie. Podobnie polecam terapię również pani. Pozdrawiam