Gdzie szukać przyczyn moich dolegliwości neurologicznych?

Kolejne pytanie mimiki twarzy sam mi się wysuwa jezyk szarpanie wargi . Badanie EEG Zapis spoczynkowy z rytmem Alfa 10-12 Hz o woltażu 20-30 UV oraz sekwencjami rytmu beta. R.z. zaznaczona. Podczas 3 min Hw rejestruję się kilkakrotnie uogólnione kilkusekundowe wyładowania wysokowoltazowe iglic i wieloiglic . Czy jest tu jakiś lekarz który może mi pomóc . Problemy mam już pół roku . Byłem u 2 neurologów żaden nie może mi pomóc jedną jedną pani neurolog stwierdziła że to może być nerwica a druga powiedział prosto że nie wie co mi jest...

Dzień Dobry Panu,

Bazując na Pana relacji, źródła Pana symptomów, dopatrywałabym się
w sferze emocjonalnej - zachęcałabym Pana do osobistej konsultacji specjalistycznej (Psycholog/Psychoterapeuta) co pomogłoby Panu w dotarciu do źródła symptomatycznego, i przez to (domniemuję) ze zniwelowaniem zasygnalizowanych objawów.

Serdeczności i pomyślności w dotarciu do przyczyny, Panu życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605