Gdzie szukać przyczyny tych wszystkich dolegliwości?

dzien dobry :) pisze juz tutaj po raz 3 ci, i tylko dlatego ze dostaje tutaj sensowne odpowiedzi.:) A wiec zaczne jak to bylo, a wiec cierpie na torbiel wlosowa ( ok 3 lata) za 10 dni mam wkoncu opwracje...Podejrzewano przetoke ale, mam szczescie i do tego nie doszlo, Mialem Robione MRI... ale do sedna, od XXX czasu miewam bole,praktycznie w kazdej czesci brzucha raz tutaj raz tutaj, ostatnio bardzo czesto odczuwam bole kolkowe w okolocach ledzwi...Zwlasza po lewej stronie,dodam tez ze do tego dochodza objawy takie jak Sennosc,brak apetytu,nerwowosc, nagle uczucie ciepla na twarzy. i duzu innych,objawy praktycznie dochodza codziennie nowe, oddaje bardzo malo moczu,bola mnie kolana, lokcie,miewam tez bole w klatce piersiowej, nie raz mnie zatyka,no jest tego duzo... Dzis np oddalem bardzo smoliste stolce, z domieszka krwi... Nie wiem jak mam sobie z tym juz radzic,,, moj wielki problem polega na tym ze od 15 lat nie mieszkam w polsce, a tutejsi lekarze nie sa zbyt profesjonalni...czy to wszystko moze byc przyczyna tej 3 letniej infekcji? Bardzo sie boje... codziennie coraz gorzej, boje sie co bedzie jutro... co mam robic??

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę udać się z tymi dolegliwościami do internisty - wskazane jest pogłębienie diagnostyki ogólnointernistycznej.