Gdzie w Warszawie można wykonać badanie na cito na podanie PRP?

Dr ortopeda dał mi skierowanie na cito na podanie PRP do stawu kolanowego ale nie wskazał gdzie mogę to wykonać na NFZ. Mam ogromną prośbę czy ktoś wie gdzie w Warszawie mogę to zrobić.Kazał dzwonić do wszystkich szpitali ale to nie jest możliwe. Gorąco proszę o pomoc. Pozdrawiam

Podanie komórek PRP można wykonać w każdje placówce szpitalnej mającej kontrakt z NFZ. Niestety każdy szpital ma swoje terminy przyjąc które ustala indywidulanie. NIestety smutne ale prawdziwe w naszym pieknym kraju - to udanie się do każdego oddziału i "szukanie" terminu lub też może Ortopeda do którego Pan chodzi pracuje w szpitalu i ustali Panu termin wykonania zabiegu
Powodzenia