Gdzie wykonać badania w kierunku choroby wątroby?

Jestem podejrzana o chorobę wątroby. Lekarze z przeprowadzonych badań nie są w stanie jasno określić co mi dolega i zalecili biopsje. Na moje pytanie, czy zostanie wykonana usłyszałam, że w ich szpitalu się tego nie wykonuje. Nie wiem czy to prawda czy nie. Gdzie mogę zrobić takie badanie skoro szpital jest szczebla wojewódzkiego? czy muszę uzyskać skierowanie od lekarza? Pomocy

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli jest taka konieczność na pewno zostanie pani odpowiednio pokierowana (otrzyma skierowanie do innego szpitala lub oddziału).
Pozdrawiam