Gdzie wykonać zabieg osteotomii goleni?

Czy w Polsce albo gdzie za granica wykonuje sie zabieg osteotomi goleni? Oczywiście pytam o dobrego specjalistę i orientacyjna cenę zabiegu? Jakie mogą być powikłania?Czy stosuje sie coś zamiennie i jakie są tego efekty, jeśli chodzi o krzywe nogi typu O, nogi trochę krzywe by były idealnie proste ?

Witam. Tego typu zabiegi wykonuje w większości przypadków w szpitalach klinicznych. Jest to dość innowacyjna metoda, dlatego trudno wypowiadać się na temat jej powikłań. Sugeruję konsultację ze specjalistą ortopedii który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.