Gdzie wykonać zabieg septoplastyki?

Szukam placówki, która robi septoplastyki (man zatkany jeden przewód nosowy) na NFZ, nie stać mnie na płatną operację, a lekarz laryngolog? - rozmowa jak z obrazem, ,,nic nie poradzę" twierdzi. Na pytanie czy z tego powodu mam umierać, rozbrajająco odpowiedział, że mam II przewód i nie chciał słuchać, ze II też zatyka. Nie daje w nocy spać. Szukam ratunku.

Szanowny Panie, warto zasięgnąć opinii drugiego lekarza. Co do placówki wykonującej zabieg to polecam sprawdzić na stronie NFZ, gdzie są najkrótsze kolejki