Gdzie zacząć badania na niepłodność?

Witam serdecznie Razem z moją kobietą staramy się o dziecko od 1,5 roku współżyjemy dość często myślę jednak bez skutecznie. Od czego powinniśmy w takim razie zacząć (jaki lekarz)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto udać się do poradni leczenia niepłodności. W przypadku braku tego typu poradni w okolicy może być to specjalista ginekolog.