Gdzie zamieszkać z chłopakiem?

Mam problem. Mam chlopaka. Miedzy nami jest odległość 85 km. On pracuje i mieszka w swojej miejscowości a ja w swojej. Podkresle ze nie ma stalej pracy mieszkanie na kredyt a ja mam stala prace i dom rodzicow. Jest problem gdzie mieszkac i boje się ze mi sie oswiadczy i powstanie problem gdzie mieszkac? Czasem ma takie przeblyski by u mnie ale teraz juz prawie nic co robic bardzo prosze o pomoc. Z gory dziekuje.

Witam, pisze Pani że chłopak ma kredyt i nie ma stałej pracy, więc Pani sytuacja jest w tym momencie bardziej stabilna. Odniosłam wrażenie, że w związku z tym wolałaby Pani, aby partner przeprowadził się do Pani. Napisała Pani, że boi się, że chłopak się oświadczy. Jeżeli myślą Państwo o przyszłym, wspólnym życiu, powinni to przedyskutować między sobą i podjąć decyzję po przemyśleniu wszystkich "za i przeciw". Wtedy podejmiecie dojrzałą decyzję kiedy nadejdzie odpowiedni moment na przeprowadzkę. Powodzenia i pozdrawiam serdecznie

Witam Panią Serdecznie,

Przyznaję, że trochę trudny wybór, jeśli chodzi o decyzję o zamieszkaniu.
Mieszkanie z rodzicami raczej nie wskazane.
Napisała Pani, że obawia się, że jak się chłopak oświadczy, to powstanie problem, gdzie zamieszkać.

Jeśli takie będzie wątpliwość, to nieunikniona jest szczera rozmowa z Pani partnerem.

Powiem tak, ze czasami życie wymaga od nas zaryzykowania.

Życzę Pani dobrego wyboru,
Irena Mielnik-Madej