Gdzie znajdę sens życia?

Dzień dobry. Mam 33lata i całkowicie straciłem sens życia. Nie wiem jak mam sobie pomóc,czuje się gorszy od innych, głupszy, bezwartisciowy. Czarno widzę swoja przyszłość w zupełnej beznadziejnie :(

Witam Pana
Sens życia jest osobistym doznaniem każdego człowieka,
które można odnaleźć tylko we własnym wnętrzu
i właśnie tam należy go szukać.
By jednak doświadczyć sensu życia, należy wyjść
poza margines własnych uwarunkowań
i zagłębić się we wnętrzu własnego jestestwa.
Tak naprawdę samo życie jest sensem.
Jeżeli jest Pan gotowy, by odkryć, zgłębić,
doświadczyć i przeżyć własny sens życia - nie innych ludzi
lecz swój własny sens życia, to zapraszam
na konsultację.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam,

stan, który Pan opisuje wskazuje na zaburzenia depresyjne. Teraz jest Panu potrzebne wsparcie ze strony psychologa i wskazana psychoterapia lub farmakoterapia.
Terapia poznawczo-behawioralna pomaga zmieniać przekonania, dzięki którym łatwiej jest radzić sobie z problemami w życiu codziennym. W nurcie poznawczo-behawioralnym klient (pacjent) i terapeuta pracują razem nad zidentyfikowaniem i zrozumieniem problemu w kontekście związku jaki występuje pomiędzy myślami, emocjami i zachowaniem danej osoby. Pomocy można poszukać w Poradni Zdrowia Psychicznego.
Pozdrawiam serdecznie