Gdzie znaleźć ośrodek leczący anoreksję na NFZ?

witam mam pytanie gdzie znajde osrodek leczacy anoreksje na nfz? bardzo ale to bardzo prosze o szybka odpowiedz.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Anoreksja jest schorzeniem psychiatrycznym i jako takie jest leczona przez wszystkie poradnie zdrowia psychicznego i oddziały psychiatryczne.

z poważaniem
Michał Kurek

Witam,
Zdiagnozowana anoreksja leczona jest na oddziałach szpitalnych,gdyż stanowi bezpośrednie zagrożenie życia.Polega na zaburzeniu ważnych funkcji :ciepłoty ciała,metabolizmu,poziomu odżywienia ustroju itp.Proponuję jednak/o ile ten stan nie jest jeszcze wyczerpaniem z wygłodzenia/podjąc leczenie w najblizszej poradni zdrowia psychicznego.Tam ew.mogą pokierować dalszym leczeniem.
Pozdrawiam serdecznie.