Genetyczna choroba serca

Witam,prócz tego,że nie wiadomo czy mam chore serce i trzeba by był znaleźć przyczyny-mój ojciec miał 2 zawały,w tym bajpasy,miażdżycę aż 80%procent zajęcia org.Obawiam się,że przejęłam chorobę,lekarz mówi,ze może koronografia mnie czeka,ale właściwie nic nie robi prócz Pulmonolog,która wykonała D-Dimery,które są podobno w normie-rozmowa telef.Mam jednak lęki,może i depresja,wtedy ból w klatce jest większy,w plecach również,kłucie w mostku,mam na RTG opis-zrost pr.kąta przeponowo-sercoweg,pozdr.

Witam,

Z Pani opisu wynika, że nie ma Pani jeszcze pełnej diagnozy, Zaburzenia krążenia mogą przyczyniać się do obniżenia nastroju. W moim rozumieniu najważniejsze jest by ustalić co dokładnie Pani dolega. Następnie wprowadzić odpowiednie leczenie. Gdyby dalej utrzymywał się obniżony nastrój, wtedy należy udać się do lekarza psychiatry.

Pozdrawiam
Ewa Czernik