Gęsta wydzielina spływająca po tylnej ścianie gardła

Od ponad roku odczuwam , że po tylnej ścianie gardła spływa gęsta wydzielina, która przełykam przez cały czas a ona nadal zalega. Byłam u laryngologa , miałam robione rtg zatok i jest w porządku. Co może być tego przyczyną jest to bardzo uciążliwe bo czasami aż mnie naciąga i to stale uczucie guli, flegmy jest nie do zniesienia. Przy tym mam też częste infekcje gardła

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy wskazują na przewlekłe zapalenie zatok. Proponuję udać się ponownie do laryngologa, w celu włączenia leczenia.
Pozdrawiam