Gęsta wydzielina spływająca po tylnej ścianie gardła
Od ponad roku odczuwam , że po tylnej ścianie gardła spływa gęsta wydzielina, która przełykam przez cały czas a ona nadal zalega. Byłam u laryngologa , miałam robione rtg zatok i jest w porządku. Co może być tego przyczyną jest to bardzo uciążliwe bo czasami aż mnie naciąga i to stale uczucie guli, flegmy jest nie do zniesienia. Przy tym mam też częste infekcje gardła

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Objawy wskazują na przewlekłe zapalenie zatok. Proponuję udać się ponownie do laryngologa, w celu włączenia leczenia.
Pozdrawiam