Gęsta wydzielina z pochwy, ból podbrzusza i wzdęcia a wykonanie testu ciążowego

Witam! Dnia 20.10 odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Staramy się z mężem o dziecko. Miesiączkę dostałam 23.10 i skończyła się 27.10. Stosunek odbył się dnia 28.10,30.10,01.11,03.11,04.11 i 05.11. Czy jest możliwość, że jestem w ciąży? W pochwie znajduje się biała gęsta wydzielina. Miałam pobolewanie w okolicach podbrzusza. Ostatnie 3 dni straszne wzdęcia. Kiedy mogę wykonać test ciążowy? ( z moczu ) Proszę o szybką odpowiedź.Nie chcę robić sobie złudnych nadziei. pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Panią przypadku jak najbardziej istnieje takie prawdopodobieństwo, że jest Pani w ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę zatem wykonać test ciążowy - powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.