Gęste i mocne włosy pod pachami i w okolicach bikini

Witam.Mam bardzo wstydliwy bynajmniej jak dla mnie problem mianowicie mam bardzo geste oraz mocne wloski pod pachami jak i w okolicach bikini. Zwykle ogolenie ppwoduje zanik wloska tylko z wierzchu bo z daleka wyglada jakby dalej tam byl. Zdarzaja sie wloski wystepujace nawett 3 w jednym sa one mocno osadzone. Probowalam roznych spodobow najlepsza jest depilacja penseta ale jest to bardzo bolesne :( co moge zrobic ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W celu dobrania najlepszej metody depilacji sugeruję konsultację ze specjalistą kosmetologiem. Opisane przez Panią gęste, mocne włoski to najpewniej cecha osobnicza nie związana z żadną patologią. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości sugeruję konsultację ze specjalistą endokrynologiem.

Najskuteczniejszą walką z nadmiernym owłosieniem przy ciemnym kolorze włosów jest depilacja laserowa, w zależności od rodzaju włosa należy wykonać 6-8zabiegów.