Gęste kremowe upławy - jaka jest przyczyna?

Witam,
mój problem polega na tym, że moje upławy mają zawsze ten sam kolor i zawsze tak samo wyglądają. A więc maja kolor kremowy lub beżowy, i są gęstej konsystencji. Martwi mnie to że mój organizm wytwarza go bardzo dużo. Ma swoją charakterystyczną woń, ale raczej nie przypomina to grzybicy gdyż nie odczuwam swądu i pieczenia. Odczuwam natomiast ból podczas stosunku ale też nie zawsze. Boli mnie nie samo wejście do pochwy tylko jakby wewnątrz, przy głębszej penetracji. Wcześniej nie odczuwałam takiego bólu. Dziwne jest też to, że wydzielina potrafi "skapnąć" do wc, głównie podczas wypróżniania. Wydzieliny jest na tyle dużo, że zaczynam się krępować przed moim partnerem, bo podczas stosunku jest jej jeszcze więcej.
Nie wiem o czym to może świadczyć. Byłam ostatnio na badaniu ginekologicznym i powiedziano mi że jest wszystko ok, ale nie wspomniałam o upławach, bo się krępowałam. Dodam że mam 24 lata i regularnie miesiączkuje. Nie stosuję antykoncepcji i prezerwatyw, wiec raczej uczulenia na lateks nie mam. O higienę też dbam wystarczająco dobrze.
Proszę o jakąś poradę w tej sprawie. Dziękuję.

Witam serdecznie,

Nadmiar wydzieliny z pochwy o nieprzyjemnym zapachu może świadczyć o stanie zapalnym pochwy. Również za tym przemawia fakt,że podczas stosunku ma Pani dolegliwości bólowe pochwy.
Konieczna jest kolejna wizyta u ginekologa. Musi Pani powiedzieć lekarzowi o dolegliwościach. Tylko w ten sposób możliwa będzie właściwa diagnoza oraz włączenie odpowiedniego leczenia.

Pozdrawiam