Gęste włosy na rękach po depilacji

Witam, goliłam kiedyś włosy na rękach maszynką. Odrosły ciemniejsze, grubsze, dłuższe i mocniejsze. Czy jest możliwość przywrócenia ich do pierwotnego stanu? Jeśli tak, to jak to zrobić? Proszę o pomoc, bo wygląda to bardzo nieestetycznie, mogę przyznać, że są nie do zniesienia. Aż wstyd ubrać bluzkę bez rękawów z takim owłosieniem...

Aleksander Ropielewski

Wielokrotna depilacja osłabi włosy i z czasem nie będą odrastać tak szybko i takie mocne.

Dzień dobry,

Jeśli owłosienie stanowi dla Pani problem estetyczny, to najskuteczniejszą metodą by się jego pozbyć jest depilacja laserowa. W zależności od grubości i koloru włosa zalecana jest seria 4-6 zabiegów wykonywanych co około 6 tygodni. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska