Gęsty biały śluz o nieprzyjemnym zapachu

Witam, od jakiegoś czasu mam gęsty biały śluz o nieprzyjemnym zapachu. Do tego odczuwam bóle w podbrzuszu. Po ostatnim stosunku miałam okres, trwał tyle co zawsze, a za 12 dni mam kolejny okres. Co może oznaczać ten śluz i bóle w podbrzuszu?

Renata GrzechociĹska

Jeżeli wydzielina jest nieprawidłowa i występują dodatkowe objawy proszę udać się do ginekologa. Objawy sugerują infekcję.