Gęsty grudkowaty śluz o mlecznobiałym kolorze a infekcja lub grzybica

Gęsty grudkowaty śluz (upławy?) o kolorze mlecznobiałym bez zapachu. Żadnych objawów pieczenia czy swędzenia, czy to może być jakaś infekcja albo grzybica? Dodam, że od 19 do 23 lipca miałam plamienia ale okresu powinnam dostać dopiero po 30. Mam nieregularne miesiączki i w trakcie upałów (wakacji) Często mam okres i takie plamienia nawet 2 razy w miesiącu. Piszę to bo wiem, że w różnych dniach cyklu występuje inny śluz ale ten mnie troszkę niepokoi.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę skonsultować się z ginekologiem, który po osobistym badaniu wskaże dalsze zalecenia. Na podstawie opisu nie można dokonać pełnej interpretacji.