Gradówka u 53-latki

wpadł mi szampon do prania dywanów w oko na drugi dzień rano obudziłam sie z bulem i swedzeniem jednago oka . Duzy obrzek oka i okolic . Straciłam znaczna czesc wzroku , nie moge czytac bez okularówUdałam sie do okolusty ,po zbadanie oka ,diagnoza ,gradówka . doktor stwierdziła ze kiedys wzrok musiałam stracic bo w wieku 40/50lat tak sie dzieje. prosze o pomoc nie ufam tej diagnozie . wybrałam masc z antybiotykiem krople i nic poprawy ,

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli nie wierzy Pani w prawidłowość postawionej diagnozy, sugeruję konsultację z innym specjalistą okulistą. Tym bardziej jest to wskazane, że objawy nie ustępują po zastosowanym leczeniu!