GGTP w normie i podwyższone AST i ALT po spożyciu alkoholu

Dzień dobry . Czy możliwe jest pijąc alkohol aby GGTP pozostało w normie a pozostałe AST i ALT były podwyższone . Jak szybko enzymy wracają do normy , czy możliwe jest aby AST i ALT pozostały podwyższone a GGTP wcześniej wróciło do normy .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zależy to od zdolności regeneracyjnych wątroby. Niemniej jednak taki stan rzeczy jest możliwy.