Ginekomastia u 19-latka

Czy w wieku 19 lat mając ginekomastie i sylwetke eunuchoidalną czyli chorobe Hipogonadyzm. Jest w stanie moje cialo i sylwetka dojsc do proporcjonalnych wymiarów. I czy uklad kostny tez wraca do normy chodzi mi tutaj o , cechy drugorzedne jak i trzecio.

Witam,

Proszę zgłosić się do lekarza. Jeśli ma Pan hipogonadyzm, to nalezy go z całą pewnością leczyć, a najlepiej wcześniej ustalić jego przyczynę. leczenie testosteronem w przypadku jego niedoboru da satysfakcjonujące Pana efekty. Oczywiście wszystko po wcześniejszej konsultacji endokrynologicznej.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n.med. Marek Derkacz