Ginekomastia u 19-letniego mężczyzny

Witam . Mam problem , jest nim ginekomastia . Walcze z nią już siódmy rok (mam 19 lat) . Lekarz rodzinny zawsze mowil że to coś normalnego i że nie mam się czym przejmować, lecz wydaje mi sie ze to zbyt długi okres czasu . Bardzo chciałbym dowiedzieć sie co moze byc tego powodem i jak z nim walczyć . Z góry dziękuje za odpowiedź ;) Pozdrawiam :)

Ocena przyjmowanych leków, stosowanych używek, preparatów białkowych lub stymulujących wzrost, USG gruczołów piersiowych, najczęściej spożywane posiłki, wywiad to tylko kilka elementów, które trzeba zrobić w celu prawidłowej diagnostyki i ewentualnego leczenia operacyjnego.

Witam , proponuję wizytę u endokrynologa i ginekologa! Oni po zbadaniu i zleceniu badań dodatkowych podejmą decyzję co do dalszego postępowania! z.żurawski

Szanowny Panie,
Można pozbyć się problemu ginekomastii, zwykle wykonuje tego typu zabiegi u młodych mężczyzn Mężczyźni pozbywają się problemu, klatka piersiowa wygląda normalnie i można ją dalej kształtować np. ćwiczeniami
Ważne jak bardzo Pan chce pozbyć się tego problemu.
Na początek może Pan wysłać zdjęcia klatki piersiowej od przodu i boku
abym mógł się zorientować wstępnie co do zaawansowania ginekomastii klinikajanuszjaworowski@gmail.com lub telefonicznie się kontaktować 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej