Głęboka rana po cesarce a planowanie ciąży

Witam 1,5 roku temu zaszlam w ciaze staralismy sie 13 miesiecy urodzilam syna cesarka teraz staramy sie o drugie dziecko bylam u lekarza bo sa problemy z zajsciem w ciaze i pani doktor stwierdzila ze mialam gleboka rane po cesarce i mam na macicy bardzo duze zrosty i do tego tylozgiecie macicy stwierdzila tez ze mam cykle bez owulacyjne. Przepisala czopki doodbytowe na zmiejszenie zrostow twierdzac ze nie mam szans na zajscie w ciaze przez 2-3 lata a pozniej nie daje gwarancji czy to prawda?

Cykle bezowulacyjne uniemożliwiają zajscie w ciążę,trzeba sprawdzić poziom progesteronu w drugiej fazie cyklu i ew.prowokować jajeczkowanie.Budowa macic y to sprawa drugorzędna,być może trzeba sprawdzić drożność jajowodow.