Globulki dopochwowe a krwawienie

Witam. Niedawno dostałam grzybicy pochwy, ginekolog przepisał mi na to globulki dopochwowe. Jednak po dwóch dniach stosowania tabletek wraz ze śluzem zaczęła się wydzielać krew, chociaż normalnie okresu spodziewam się dopiero za 4 dni. Zastanawiam się, czy w wypadku przedwczesnego okresu przerwać stosowanie globulek. Pozdrawiam!

Aleksander Ropielewski

Jeżeli krwawienie faktycznie związane jest z okresem to nie ma sensu stosować globulek dopochwowych i rozpocząć/kontynuować leczenie po zakończeniu krwawienia.