Globulki dopochwowe dla 52-latki

Zostały mi przepisane globulki dopochwowe w skład ,których wchodzi bioraceft,nystatyna,ac.borni,laclosi. Niestety globulki nie rozpuszczają sie w pochwie ,nie wiem co w takim wypadku robić . Mam 52 lata jestem w okresie menopauzy. Czy wraz z lekiem mogę założyć np. mucovagin?

Witam! Proszę spróbować zakładać globulki na noc. Jeśli nie rozpuszcza sie po całonocnym odpoczynku należy zmienić preparat na inny. Oczywiście można zakładać je wraz z mucovagin.