Globulki dopochwowe i Furaginum na pieczenie okolic intymnych

Bylam u lekarza bo podczas oddawania moczu pieklo mnie czesto sikalam swedzialo. krew wyszla ok mocz nieLekarz przepisal mi furaginum biore ale tez wybralam sie do ginekologa powiedzial ze tez zalapalam infekcje przepisal mi tabletki dopochwowe gynalgin.czy moj facet tez powinnien brac jakies tabletki czy masci? słyszalam o masci clotrimazoum bez recepty ze moze ja facet stosowac czy sa jeszcze jakies masci dla faceta bez recepty ? CZy moze lepiej jak sie uda do lekarza? tylko ciezko go namowic

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli Pani partner ma jakiekolwiek objawy, zdecydowanie powinien udać się do lekarza, który włączy właściwe leczenie. Stosowanie clotrimazolu przez Pani partnera nie wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Do czasu wyleczenia powinni się Państwo powstrzymać od współżycia.