Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 0 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Głosy i spadające przedmioty po śmierci dziadków

Boję się, nie wiem co się dzieje. W moim domu zmarła kiedyś babcia, a niedawno zmarł mi dziadek. W moim domu zaczęły same spadać przedmioty choć nikogo nie ma w pokoju. Różne rzeczy same się poruszają.Widzę cienie, a na cmentarzu słyszę szepty i kroki ludzi, choć nikogo nie ma. W nocy mam wrażenie, że ktoś stoi nad łóżkiem i mnie obserwuję. Nie mogę pozbyć się uczucia lęku. Mama nie chce o tym rozmawiać, a taty nie ma. Inni ludzie nie traktują tego poważnie, a ja nie wiem już co robić, boję się.
ponad rok temu

Zmniejszenie poziomu stresu a depresja

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy stresem a depresją.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam Panią serdecznie. Myślę iż Pani odczucia wiążą się z bardzo silnym wstrząsem psychicznym po stracie bliskich osób. Polecam Pani wizytę u psychologa. Warto także w tym okresie przebywać więcej w gronie rodziny.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Dzień Dobry,

Ponieważ niedawno odszedł Twój Dziadek, potrzebujesz czasu, żeby przystosować się do nowej sytuacji. Proponowałabym, żeby poprosić, żeby jednak Mama wybrała się z Tobą na konsultację z psychologiem, tym bardziej że nie chce takich rozmów podejmować i kontynuować.

Życzę Ci tego, czego najbardziej jest teraz potrzeba, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy