Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 1 7 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Głosy i spadające przedmioty po śmierci dziadków

Boję się, nie wiem co się dzieje. W moim domu zmarła kiedyś babcia, a niedawno zmarł mi dziadek. W moim domu zaczęły same spadać przedmioty choć nikogo nie ma w pokoju. Różne rzeczy same się poruszają.Widzę cienie, a na cmentarzu słyszę szepty i kroki ludzi, choć nikogo nie ma. W nocy mam wrażenie, że ktoś stoi nad łóżkiem i mnie obserwuję. Nie mogę pozbyć się uczucia lęku. Mama nie chce o tym rozmawiać, a taty nie ma. Inni ludzie nie traktują tego poważnie, a ja nie wiem już co robić, boję się.
ponad rok temu

Co składa się na atrakcyjność?

Jakie czynniki wpływają na naszą atrakcyjność? Dlaczego niektórzy wydają się na pierwszy rzut oka interesujący? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o atrakcyjności.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam Panią serdecznie. Myślę iż Pani odczucia wiążą się z bardzo silnym wstrząsem psychicznym po stracie bliskich osób. Polecam Pani wizytę u psychologa. Warto także w tym okresie przebywać więcej w gronie rodziny.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Dzień Dobry,

Ponieważ niedawno odszedł Twój Dziadek, potrzebujesz czasu, żeby przystosować się do nowej sytuacji. Proponowałabym, żeby poprosić, żeby jednak Mama wybrała się z Tobą na konsultację z psychologiem, tym bardziej że nie chce takich rozmów podejmować i kontynuować.

Życzę Ci tego, czego najbardziej jest teraz potrzeba, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy